Zemní práce

Naše firma se nezabývá pouze nákladní dopravou a odvozem suti, štěrku nebo zeminy, ale také poskytujeme služby v oboru výkopové práce a zemní práce. Provádíme výkopové práce a terénní úpravy rovinatých i svahových terénů.

K dispozici máme profesionální techniku – od minibagru, přes traktrobagr až po velký pásový bagr (prohlédněte si níže ve fotogalerii), s nímž provádíme výkopové práce i v náročných podmínkách na špatně přístupných místech a na otevřených pozemcích. Zajistíme také případný odvoz nebo dovoz materiálu.

Zvládneme výkopové práce pro inženýrské sítě, hloubení základů pro veškeré budovy (rodinné domy nebo firemní objekty), příprava pro komunikace a to včetně lesních cest,  upravíme i stávající terenní náspy, stejně jako vytvoříme na Vaší zahradě val ze zeminy.  Samozřejmě zvládneme i výkopy bazénů, septiků, jímek, svahování terénů a přípravy pro zámkové dlažby, parkoviště apod. 

Našim hlavním cílem je poctivá práce pro našeho  zákazníka.

Zemní a výkopové práce provádíme nejčastěji v okolí Náchoda a v celém Královehradeckém kraji. Pokud je třeba zajišťujeme práce i po celé České republice.

Fotografie