Nákladní autodoprava

Hledáte kvalitní firmu pro odvoz suti, štěrku, zeminy a odvoz odpadu z Vaší stavby? Nebo snad firmu, která Vám zajistí výkopové práce či zemní práce? V tomto případě jste u nás na správné adrese. Naše firma GP BAU s.r.o. ze Ždárek nedaleko Náchoda má dlouholeté zkušenosti a zázemí  pro poskytování nákladní dopravy.

Pokud stavíte nebo jen rekonstruujete, děláte si novou zahradu, jistě budete potřebovat něco odvést, jiné přivést. My Vám rádi odvezeme zeminu, stavební suť a jiné nepotřebné věci k likvidaci nebo Vám naopak přivezeme písek, štěrk nebo dřevo.

Naše firma má nákladní automobily MAN a zkušení řidiči jsou také připraveni na odvoz a dovoz toho, co potřebujete. Pracujeme ve všední dny, ale pokud si budete přát, rádi vám vyhovíme a dovoz nebo odvoz materiálů, suti a dalšího uskutečníme i o víkendu.  Záleží na domluvě. Vždy bereme ohled na veškeré přání zákazníka a snažíme se, aby byl s naší autodopravou víc než spokojen.

Kromě nákladní dopravy sklápěcími automobily MAN nabízíme také kontejnerovou nákladní dopravu, kde disponujeme kontejnery o nosnosti 5t a 13,5t.

Možný je také pronájem kontejnerů o objemech 3,5m3 , 4ma 9,6m3.

Nákladní autodopravu poskytujeme nejčastěji v okolí Náchoda a v celém Královehradeckém kraji. Pokud je potřeba zajistíme dopravu i po celé České republice.

Fotografie